Denizli’nin futbol tarihi Forum Çamlık’ta

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) 50’nci yıl etkinlikleri kapsamında Denizli şubesi anlamlı bir etkinliğe imza atıyor. “Geçmişten günümüze denizli futbol tarihi” isimli fotoğraf sergisi, izleyenleri spor tarihimizde bir yolculuğa çıkaracak

Eklenme Tarihi : 09 Haziran 2015 Salı
denizlinin-futbol-tarihi-forum-camlikta

Türkiye futbolunda elli yıllık bir geçmişe sahip olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, 50’nci yılını ülke genelindeki şubeleriyle çeşitli etkinliklerle kutluyor. Denizli Futbol Antrenörleri Derneği de daha önce Denizli futboluna hizmet etmiş duayenlerin arşivlerinde bulunan fotoğrafları derleyerek bir sergi ile izleyici karşısına çıkarıyor.

Aralarında İnanç Toker, Av.Çetin Şahan, Ali Uğur Tezel, Fahri Ergür, Ali Rıza Kirişçi, Dündar Göçgün, Prof Dr. Önder Göçgün, İlhan Göbekçi, Mehmet İbanoğlu, Şeref Varol, Osman Esen, Türkay Arkadaş  gibi  daha bir çok spor adamının anılarda kalan fotoğraflarının sergileneceği sergi Forum Çamlık’ta 10 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de açılacak.

Tüfad Denizli Başkanı Bülent Fil, “Tüm sporseverleri bu özel etkinliğe davet ediyoruz” dedi. “Denizli futbolunda bir farkındalık yaratma ve gelecekte daha güçlü bir Denizli futbolu için biz de dernek olarak bir katkı koymak adına antrenör arkadaşlarımızla çalışıyoruz.” diyerek bu etkinliğe önemli destek olan Forum Çamlık yönetiminin duyarlılığına da teşekkür etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive