Daha fazla moda Kentpark’ta

2015 yılında 5’inci yılını kutlayacak olan Ankara’nın alışveriş merkezi Kentpark AVM dünya markaları ile ‘Daha Fazla Modayı’ ziyaretçileri ile buluşturdu

Eklenme Tarihi : 10 Ekim 2014 Cuma
daha-fazla-moda-kentparkta

Dünya moda devi Inditex Grubunun 7 markası Zara, Zara Home, Oysho, Stradivarius, Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear’i shop-mixine ilave eden ve açılışlarını geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren Kentpark AVM, yeni markaları ile 7 bin metrekarelik alanını ziyaretçilerinin hizmetine sundu. Bununla beraber  konsept mağazacılığının hızla geliştiği mağazacılık sektöründe Zara, Bershka, Pull&Bear, Oysho Türkiye’de yer alan en büyük mağazalarını Kentpark AVM’de açtı.

Kentpark AVM, zengin kıyafet ve aksesuar seçenekleriyle, gençlere ve kendini genç hisseden herkese hizmet veren Amerika’nın popüler rahat giyim markalarından Aéropostale’ın da açılışını gerçekleştirdi.

Yeni markalarının yanı sıra Ağustos ayında hayata geçirdiği Kidspark çocuk sokağı ile 9 çocuk markasını ve konseptini bir araya getiren Kent park AVM toplamda 3 bin 500 metrekarelik alanı çocuklar için dizayn etti.

Açılışlarına hız kesmeden devam edecek olan, güçlü marka karmasını dünya markaları ile daha da güçlendirmeyi hedefleyen Kentpark AVM’nin çok yakında ziyaretçileri ile buluşturacağı markalar arasında  Aldo ,Victoria Secret, Mavi Jeans ve İnci yer alıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive