Cumhuriyet çocukları ödüllerini aldı

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi tarafından Cumhuriyetin Kuruluşunun 91’inci yıldönümü nedeniyle bu yıl 6’ncısı düzenlenen “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini AVM’de düzenlenen törenle aldı

Eklenme Tarihi : 30 Ekim 2014 Perşembe
cumhuriyet-cocuklari-odullerini-aldi

1.,2.,3.,4. sınıflar ve 5.,6.,7.,8. sınıflara devam eden öğrencilerin iki ayrı kategoride katılım gösterdiği yarışmada 1.,2.,3.,4. sınıf kategorisinde Mustafa Kemal Ayanoğlu İlkokulu öğrencisi Semiha Birol birinci olurken, TED Antalya Koleji öğrencisi Nehir Naz Dorul ikinci, Vali Hüsnü Tuğlu İlkokulu öğrencisi Talin Sayın üçüncü oldu. 5.,6.,7.,8. Sınıf kategorisinde ise Aksu Ortaokulu öğrencisi Gülseren Çevik birinci, Ali Rıza Altıntaş Ortaokulu öğrencisi Gülsüm Erdem ikinci ve İstek Özel Antalya Yeditepe Ortaokulu öğrencisi Selin Tosun üçüncü olarak ödüllerini aldı.

Ödüller güzel
Yarışmanın birincilerine 600 TL’lik alışveriş çeki, ikincilere 400 TL’lik alışveriş çeki, üçüncülere ise 250 TL’lik alışveriş çeki hediye edildi. 1000’e yakın öğrencinin başvurduğu yarışmada dereceye giren ve diğer katılımcıların resimleri 29 Ekim-9 Kasım 2014 tarihleri arasında AVM içerisinde sergilenecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive