Çocuklar yeşilin her tonunda sağlık için Kale’de buluşacak

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında 2 Mart Cumartesi günü Kale Outlet Center’da çocuk etkinliği düzenliyor. “Çocuklarla Yeşilin Her Tonu” sloganıyla düzenlenen etkinlikle Güngören Kale Outlet Center’da çocuklar eğlendikçe öğrenecek. Etkinlikte çocuklara sağlıklı yaşam ile ilgili bilgi verici oyunlar oynatılacak, eğlenceli etkinlikler sunulacak. 3-12 yaş grubundaki çocukları kapsayacak olan etkinlikler gün boyu sürecek

Eklenme Tarihi : 28 Şubat 2013 Perşembe
cocuklar-yesilin-her-tonunda-saglik-icin-kalede-bulusacak

Türkiye’nin en eski ve köklü kurumlarından Türkiye Yeşilay Cemiyeti, yeni döneminde bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam için çalışmalarını sürdürüyor. Ülkemizde 1-7 Mart haftasında kutlanan Yeşilay Haftası’nda bir dizi etkinlikle sağlıklı yaşama dikkat çekilerek bağımlılıklar konusunda kamuoyu bilgilendirilecek.

Yeşilay Haftası etkinlikleri 2 Mart’ta “Çocuklarla Yeşilin Her Tonu” başlıklı çocuk etkinlikleri ile başlıyor. KDM Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center’da düzenlenecek olan etkinliklerle Yeşilay, çocuklara bağımlılıklar konusunda bilgi verirken, onları sağlıklı yaşama dikkat çekecek oyunlarla coşturacak. 

Güngören Kale Outlet Center’da düzenlenecek etkinlikte çocuklar için kum boyama atölyesi, yüz boyama, şekilli balonlar, patlamış mısır standı ve çizgi film kahramanları da olacak. Kurulacak olan Yeşilay standında sağlık ile ilgili sorulacak eğitici soruların yanı sıra çocuklara Yeşilay balonları dağıtılacak.

“Yeşilay Haftası Etkinlikleri” ile Yeşilay, hafta boyunca farklı yaş gruplarına hitap eden etkinlikler ve hayata geçirilecek uygulamalarla kamuoyuna mesajlar verecek. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive