City’s’de, Apple Premium satış mağazası açılıyor

Troy City’s, güncellenen Apple Premium mağazasını City’s Nişantaşı adresinde açıyor. Yenilenen Troy City’s mağazası, sınırlı fırsat ve promosyonlarla yarın açılacak. Açılışa özel 100 adet MacBookAir 11” bin 699 TL’ye satılacak, ayrıca tüm Apple bilgisayarlarda yüzde 10 indirim uygulanacak

Eklenme Tarihi : 27 Temmuz 2012 Cuma
citysde-apple-premium-satis-magazasi-aciliyor

Apple Premium satış mağazası, yenilenen mağaza konseptiyle Apple’ın ürün ve çözümlerini konuksever bir ortamda öğrenme ve deneme fırsatı sunacak. Apple Premium mağazasında  tüm Mac, iPad, iPhone ve iPod modelleri geniş aksesuar seçenekleriyle sunulacak.

Troy City’s, bağlı bulunduğu Artı Bilgisayar AŞ Genel Müdürü Hayati Tiryaki konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Apple Premium Troy City’s mağazasının açılışı tüm Apple severlerin uğrak noktası olacak. Müşteriler şimdi tek bir mağazayı ziyaret ederek tüm Apple ürün ve aksesuarlarını deneyebilecek ve satın alabilecekler. Biz kişisel ve kurumsal müşterilerimize kurulum ve eğitim de dahil olmak üzere özenli ve ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz” dedi.

İstanbul Nişantaşı’ndaki yenilenen Apple Premium Reseller mağazasında bilgili uzmanlar, yeni iPad, etkileyici yeni retina ekranlı ve Apple’ın A5X çipli halen en gözde cep telefonu olan iPhone 4S ve yine etkileyici retina ekranlı flash depolama ve 4 çekirdek işlemcili ince ve hafif dizaynlı yeni 15” MacBook Pro’nun da dahil olduğu en son Apple ürünleriyle ilgili ziyaretçilere bilgi veriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive