“Ata’nın izleri her yerde”

10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında Atatürk’ün daha önce görülmemiş birbirinden farklı fotoğrafları Korupark’ta izlenime sunuldu

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2015 Perşembe
atanin-izleri-her-yerde

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77’nci yıl dönümünde,  tüm yurtta olduğu gibi Korupark’ta da anma töreni düzenlendi. 10 Kasım sabahı 09.05’te sirenler çaldı, bayraklar yarıya indirildi, AVM yönetimi, mağaza personelleri ve güvenlik ve temizlik ekipleri ile birlikte 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.


10 Kasım haftasına özel okul projelerinin ve miniklerin gözünden Atatürk sevgisi çalışmalarının AVM’de yerini almasının yanı sıra, ünlü araştırmacı Cengiz Şentürk’ün arşivinden seçilen ve bir kısmı hiç görülmemiş Atatürk fotoğrafları alışveriş merkezinin 3’üncü katında ziyaretçilerin izlenimine sunuldu.

15 Kasım’a kadar Korupark 3’üncü katta ziyaret edilebilecek “Ata’nın İzleri Her Yerde” fotoğraf sergisi, Atatürk’ün görülmemiş portre çalışmaları, arkadaş sohbetleri, meclis konuşmaları, cephe fotoğrafları ve manevi kızıyla geçirdiği zamanlara kadar onlarca çalışmayı barındırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive