‘Aşk Sana Benzer’ filmi galası Antalya’da gerçekleşti

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in beraber rol aldıkları Aşk Sana Benzer filmi galası, ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi Cinetime Sinemaları’nda yapıldı

Eklenme Tarihi : 02 Şubat 2015 Pazartesi
ask-sana-benzer-filmi-galasi-antalyada-gerceklesti

Sezonun iddialı filmlerin biri olan, ’Aşk Sana Benzer’ filminin Antalya galasına Antalyalı izleyiciler büyük ilgi gösterdi. Galaya başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Selim Bayraktar katıldı. Uzun süredir birliktelikte oldukları ileri sürülen iki oyuncu hayranlarının karşısına el ele çıktı.

Hayranları oyuncular ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Cinetime Sinemaları’nda yapılan özel film gösterimi öncesindeki törende ünlü oyuncular izleyicilerin ve basının sorularını yanıtladı. Sinema filmi çekmenin kolay olmadığını söyleyen Burak Özçivit, “Bu filmde cep telefonu, televizyon hatta teknolojik alet yok. Yeşilçam’da aradığımız aşkın hikayesi ve naifliği var. O yüzden size böyle bir film yaptık, Antalya’da sizinle bir arada olmak çok güzel. Daha önceki galalarımızda da ilgi büyüktü ancak en yoğun ilgiyle Antalya’da karşılaştık. Gösterdiğiniz ilgiye de çok çok teşekkür ederiz” dedi.

Beş ayrı salonda gösterimi yapılan filmin galası için gelen Evcen ve Özçivit, filmin gösterildiği tüm salonları gezerek seyirciyi selamladı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive