“Annenize ne kadar benziyorsunuz?” sorusunun cevabı Gordion’da

9-10-11-12 Mayıs günlerinde Gordion Alışveriş Merkezi’ne gelen herkes, annelerine olan benzerliklerini ölçme şansı yakalayacak

Eklenme Tarihi : 08 Mayıs 2013 Çarşamba
annenize-ne-kadar-benziyorsunuz-sorusunun-cevabi-gordionda

Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeyi hedef edinen Gordion Alışveriş Merkezi,  Anneler Günü’ne özel bir etkinlikle ziyaretçilerine yine bir ilki yaşatacak. 9-10-11-12 Mayıs günlerinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, AVM içerisine kurulacak olan standa gelerek anneleriyle fotoğraf çektirecek ve özel bir yazılım sayesinde annelerine ne kadar benzediklerini öğrenecekler. Hem bu özel günü ölümsüzleştiren fotoğrafın sahibi olacak hem de hep merak edilen “Anneme ne kadar benziyorum?” sorusunun cevabını bulacaklar.

Gordion’un Anneler Günü’ne özel sürprizleri bunlarla da kalmayacak. Etkinliğe katılan tüm ziyaretçiler, yine Türkiye’nin hiç bir yerinde bulunmayan çilek kokulu t-shirt’e ya da sinema biletine sahip olacaklar. Ankaralıların hem alışveriş hem de yaşam merkezi haline gelen Gordion Alışveriş Merkezi, önümüzdeki günlerde de ziyaretçileri için ilkleri gerçekleştirmeye ve onlara en özel etkinlikleri sunmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive