Ankaralılar okula dönüş karnavalında Gordion’da buluşuyor

13-23 Eylül günlerinde Gordion Alışveriş Merkezi’ne giden herkes hem eğlenecek hem de sürpriz hediyelerle ve indirim fırsatlarıyla dolu okul alışverişini Gordion’da gerçekleştirecek

Eklenme Tarihi : 21 Eylül 2012 Cuma
ankaralilar-okula-donus-karnavalinda-gordionda-bulusuyor

Gordion Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için sağladığı avantajlara ve etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. 2012-2013 eğitim öğretim yılı başlarken hem minik ziyaretçilerinin hem de ailelerinin heyecanına ortak oluyor. 13-23 Eylül günleri arasında C&A, Marks&Spencer, Loco Poco ve Deichmann mağazaları okul ürünlerini indirim fırsatları ve sürpriz hediyeleriyle, ziyaretçileri Gordion Alışveriş Merkezi’nde buluşturuyor.

Okula dönüş kampanyası çerçevesinde sunulan avantajların yanı sıra gösterişli karnaval ekibi de eşsiz gösterileriyle okula dönüşü renklendirecek. 21, 22 ve 23 Eylül günlerinde büyük bir karnaval ekibi Gordion Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatacak. 3 gün boyunca devam edecek karnavalda tüm ziyaretçiler eğlenceli saatler geçirecek. Alışveriş merkezinin her katında ayrı bir karnaval havası esecek. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive