Görüş günü kadınları Optimum'da,

Çekimleri Adana'da yapılan televizyon dizisi “Görüş Günü Kadınları”nın birçok sahnesine Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ev sahipliği yaptı

Eklenme Tarihi : 09 Ekim 2013 Çarşamba
gorus-gunu-kadinlari-optimumda

Dizi çekimine sahne olan Adana Optimum, farklı mimarisiyle ve Adana manzaralı terasıyla dikkat çekti. AVM içinde yer alan çekimlere ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu.

Mehmet Yiğitalp'in yapımcılığını, Veli Çelik’in yönetmenliğini üstlendiği dizi “Görüş Günü Kadınları”oyuncuları, sabah erken saatlerde Optimum’a gelerek çekimlere başladı. Çekimler sırasında Şenay Gürler (Süreyya), Yıldız Çağrı Atiksoy (Gülay),  Ümit Olcay (Arif), Yosi Mizrahi (Hakkı), Cansın Yosun (Canan), Sinan Tuzcu (Mehmet), Yeliz Doğramacılar (Bahar), ve Bartunç Akbaba (Yiğit) ile prodüksiyon Korkut Keskin yoğun ilgiyle karşılaştı.

Dizide Gülay karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy'un 6’ncı bölümün en önemli sahnelerinden birisi olan trajik doğum sahnesi tuvalet bölümünde çekildi. Süreyya karakterini canlandıran Şenay Gürler'in eski şaşalı hayatına kavuşma çabaları sonucunda “para transferi” gerçekleştireceği sahnenin çekimiyse Optimum'un terasında gerçekleşti. Mehmet, Gülay ve Bahar'ın rol aldığı sahnelerin çekimi de alışveriş merkezinin yemek katıyla koridorlarında çekildi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive