Gökhan Türkmen Carrefour Bursa’da

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde öncü şirketlerden biri olan Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sevilen sanatçı Gökhan Türkmen’i ağırladı

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2014 Salı
gokhan-turkmen-carrefour-bursada

Yüzlerce Gökhan Türkmen hayranının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Türkmen, hayranlarını Sevgililer Günü’ne özel aşk şarkılarını seslendirdiği mini konser ile coşturdu. Yüreğim, Aşk lazım, Büyük İnsan ve Rüya şarkılarını seslendiren Türkmen, hayranlarından en çok istek alan şarkılarının başında gelen “Büyük İnsan” şarkısını hayranlarının katılımıyla seslendirdi.

Mini konser sonrası imza almak için Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde uzun kuyruklar oluşturan tüm hayranlarına imza dağıtan Gökhan Türkmen, hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi.

Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive