Forum Trabzon’da ‘Para’ kazandıran alışveriş başlıyor

Forum Trabzon’da 23 Haziran’dan itibaren hafta içi günlerde yapacağınız tüm alışverişlerde anında harcayabileceğiniz Para Kart hediye

Eklenme Tarihi : 24 Haziran 2014 Salı
forum-trabzonda-para-kazandiran-alisveris-basliyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ziyaretçilerinin alışveriş keyfini avantajlı Para Kart kampanyasıyla ikiye katlıyor. Forum Trabzon ziyaretçileri 23 Haziran’da başlayan kampanya ile hafta içi günlerde yapacakları alışverişlerde toplamda 20, 30 ve 50 TL değerinde Para Kart kazanma şansı yakalıyor.

Ziyaretçiler, kampanyanın geçerli olduğu günlerde, aynı gün içerisinde 250 TL ile 349,99 TL arasındaki toplam alışveriş karşılığı 20 TL yüklü Para Kart, 350 TL ile 499,99 TL toplam alışveriş karşılığı 30 TL yüklü Para Kart, 500 TL ve üzeri toplam alışveriş karşılığında ise 50 TL yüklü Para Kart kazanacak ve kartlarını aynı gün teslim alacak.

Üstelik kazanmış oldukları Para Kart’larını hemen ilk alışverişlerinde kullanma şansına sahip olacaklar. Stoklarla sınırlı olan kampanyada kazanılan parakartlar 31 Temmuz’a kadar Forum Trabzon’daki üye işyerlerinde kullanılabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive