Forum Trabzon’da okul alışverişi uçuruyor

Forum Trabzon’da okul alışverişi, birçok sürpriz hediyenin yanı sıra Boeing 737 uçuş simülasyonu için bilet de kazandırıyor

Eklenme Tarihi : 19 Eylül 2014 Cuma
forum-trabzonda-okul-alisverisi-ucuruyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ‘Okula Dönüş’ günlerini sürpriz bir kampanyayla renklendiriyor.

28 Eylül’e kadar sürecek kampanyada, aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Trabzon ziyaretçileri, çeşitli sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecek.

En fazla 2 adet fiş ya da faturada 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Danışma Masasında bulunan çekiliş kutusundaki kartlardan birini çekmeye hak kazanacak. Anında kazan kartıyla tablet bilgisayardan bisiklete, okul araç ve gereçlerinden uçuş simülasyon biletine kadar birbirinden değerli ve eğlenceli hediyelerin sahibi olma fırsatı yakalayacak.

Boeing 737 uçuşa hazır
Kampanyanın en dikkat çekici hediyelerinden biri, ‘uçuş simülasyonu’ için verilecek bilet olacak. Bu hediyeyi kazanan ziyaretçiler, 3 Ekim’e kadar Fener Meydanı’nda kurulacak ‘Boeing 737 simülatörü’nde profesyonel ekip desteğiyle gerçek uçuş deneyimi yaşayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive