Forum Trabzon BMW kazandırdı

Forum Trabzon’un BMW kampanyasında son model otomobil kazanan talihli ziyaretçi çekilişle belirlendi. Ekranların sevilen yüzlerinden Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun da katıldığı çekiliş sonucunda Nezahat Nurhal adlı ziyaretçi BMW520i’nin sahibi oldu

Eklenme Tarihi : 15 Haziran 2015 Pazartesi
forum-trabzon-bmw-kazandirdi

Forum Trabzon, bu yaz bir ziyaretçisinin ayağını yerden kesti! Hediye BMW kampanyasının çekilişi, 14 Haziran’da ekranların sevilen isimlerinden Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun sunumuyla yapıldı.

Çekilişin yapılacağı alanı günün erken saatlerinden itibaren doldurmaya başlayan Forum Trabzon ziyaretçileri, çekiliş yaklaştıkça büyük heyecan yaşadı. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılan çekilişle Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun esprili sunumları yaşanılan stresi azalttı.

Tümer ve Başoğlu keyifli sohbetleriyle heyecanı yatıştırırken, yetkililer huzurunda yapılan çekiliş sonucunda son model BMW 520i’in sahibi Nezahat Nurhal adlı ziyaretçi oldu. Murat başoğlu ve Saba Tümer talihli ile telefonla bağlantı kurdular. Talihli önce inanamadı, daha sonra görüşme mutlu ve heyecanlı bir sohbetle devam etti. Şehir dışında olan talihli en kısa sürede Trabzon’a döneceğini ifade etti.

Daha sonra ise yedek talihli çekilişi gerçekleştirildi. Yedek talihli olarak Günce Canbakkal adlı ziyaretçimiz belirlendi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive