Forum Trabzon, ‘11 ayın sultanı’nı ağırlıyor

Forum Trabzon, ramazana özel eğlenceyle dopdolu bir program hazırladı

Eklenme Tarihi : 03 Temmuz 2014 Perşembe
forum-trabzon-11-ayin-sultanini-agirliyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ramazan akşamları için renkli ve eğlenceli bir program hazırladı. Forum Trabzon, 4 Temmuz’dan bayrama kadar sürecek etkinliklerle ziyaretçilerinin iftar sonrasında da buluşma noktası olmayı hedefliyor.

11 Temmuz’da ünlü yazar, şair ve gazeteci Sunay Akın’ı ağırlamaya hazırlanan Forum Trabzon’da; 18-19 Temmuz’da canlı heykel performansı, 14 Temmuz-2 Ağustos arasında ise dünyaca ünlü Ukraynalı mikrominyatür sanatçısı Mykola Syadristy’nin sergisi gerçekleşecek.
Forum Trabzon’da ay boyunca iftar sonrası fasıl, tiyatro, semazen gösterisi, mehter konseri gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra açık hava nostaljik Türk sineması gösterimiyle ramazan akşamlarının keyfi ikiye katlanacak.

Farklı bir deneyim yaşamak isteyen yetişkinler ebru atölyesinde uğraş verirken; çocuklar da parmak kukla, ramazanın vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat, topaç boyama, fes yapımı, oyun hamuru gibi atölye çalışmalarıyla hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacak. Forum Trabzon’da ramazan akşamları lezzetli ikramlarla tatlanacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive