Forum Kapadokya’da dönem sonu sergisi

Forum Kapadokya Sanat Kulübü’nün farklı alanlarda verdiği özel kurslara katılanlar, eserlerini dönem sonu sergisinde görücüye çıkarıyor

Eklenme Tarihi : 04 Haziran 2014 Çarşamba
forum-kapadokyada-donem-sonu-sergisi

Forum Kapadokya’nın Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ortaklığıyla düzenlediği Sanat Kulübü kursları yoğun talep görüyor. Ocak ayında başlayan ilk eğitimlerin ardından Resim, Kurdela Nakış, Ahşap Boyama, Miss Sabun, Hat Sanatı ve Kağıt Rölyef gibi alanlarda verilen kurslara bugüne kadar binin üzerinde başvuru gerçekleşti.

Forum Kapadokya Sanat Kulübü, 6 aylık eğitim sürecinin ardından 12inci grup katılımcıların eserlerini sergiliyor. Dün (3 Haziran) açılan sergide, kursiyerlerin uzun uğraşlardan sonra ortaya çıkardığı sanat eserleri ziyaretçilerle paylaşılıyor.

Serginin ardından 2’nci grup katılımcılar pek çok alanda eğitim şansı sunan kurslara başvurabilecek. Katılımcıların hem keyifli vakit geçirip hem de kendini geliştirmelerine yardımcı olan kurslara, Forum Kapadokya Danışma ya da Sanat Kulübü Noktası ve Nevşehir Halk Eğitim Merkezi’nde bulunan kayıt formları doldurularak başvurulabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive