Forum Kapadokya mutluluk dağıtıyor

Forum Kapadokya, Bir Kitap Bir Oyuncak Kampanyası’yla köy okullarındaki çocuklara kitap, oyuncak ve bolca eğlence götürüyor. Siz de 9 Haziran’a kadar Forum Kapadokya Danışma Masası'na giderek kitap ve oyuncak bağışlayabilir, çocukların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 22 Mayıs 2013 Çarşamba
forum-kapadokya-mutluluk-dagitiyor

Nevşehir ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kapadokya, köy okullarında zor şartlar altında eğitim gören ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmek amacıyla ‘Bir Kitap Bir Oyuncak Kampanyası’nı başlattı.

9 Haziran’a kadar Forum Kapadokya Danışma Masası'na giderek bağışlayabileceğiniz her türlü kitap ve oyuncak, bir köy okulundaki ilköğretim ve anaokulu öğrencilerini sevindirecek. Forum Kapadokya'da üç hafta süreyle toplanacak yüzlerce kitap ve oyuncak, 14 Haziran’da Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek bir okula bağışlanacak.

Çocuklar o gün sadece kitap ve oyuncaklarla sevinmekle kalmayacak; Forum Kapadokya Çocuk Kulübü'nün sevimli maskotlarıyla eğlenceli bir gün geçirecek. Forum Kapadokya, sizi de bu kampanyanın bir parçası olmaya davet ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive