Forum Kapadokya Çocuk Kulübü’nde parti sürüyor

23 Ağustos 2012 Perşembe

Forum Kapadokya, Çocuk Kulübü etkinlikleri ile minik misafirlerine eğlenceli saatler yaşatan doğum günü partilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Geleneksel hale gelen ve her ayın son cumartesi günü düzenlenen doğum günü partisinin yenisi 25 Ağustos’ta yapılacak. Yüz boyama etkinlikleri, tiyatro gösterileri, maskotlarla gezinti ve balon dağıtımı gibi içinde birçok sürprizin olduğu partide; çocuklar, pastalarını keserken unutulmaz bir kutlama yapacaklar

forum-kapadokya-cocuk-kulubunde-parti-suruyor

Forum Kapadokya Çocuk Kulübü, miniklerin doğum günlerinde unutamayacakları eğlence partisi düzenlemeye devam ediyor. Forum Kapadokya Çocuk Kulübü üyelerinin doğum günü partileri rengarenk, cıvıl cıvıl bir atmosferde kutlanıyor. Arkadaşlarıyla ve aileleriyle eğlenmenin tadını çıkartan minikler, çeşitli animasyon gösterileri, yarışmalar ve sürpriz hediyelerle unutulmayan bir doğum günü kutlaması yapıyorlar.

Çocuk Kulübü maskotlarının özel gösteriler yaptıkları partide minikler, doğum günü pastalarını keserek arkadaşları ve aileleriyle paylaşıyor. Tüm Nevşehir halkının katılımına açık olan doğum günü partisi etkinliği, Forum Kapadokya Çocuk Kulübü’nde her ayın son cumartesi düzenli şekilde yapılmaya devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor