Forum İstanbul’dan çevreci bir proje

Forum İstanbul, hayata geçirdiği ‘Katla katla uçak olsun, mesajın hedefi vursun’ sosyal sorumluluk projesiyle herkesi geri dönüşüme destek olmaya davet ediyor

Eklenme Tarihi : 04 Aralık 2014 Perşembe
forum-istanbuldan-cevreci-bir-proje

İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinden Forum İstanbul, ziyaretçilerine çevre bilinci aşılamak ve farkındalığı artırmak amacıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Proje kapsamında, Aralık ayı boyunca alışveriş merkezinde kurulan atık toplama ünitelerinde birikecek kâğıtlar, daha sonra geri dönüşüme gönderilerek ihtiyaç sahibi çocuklar için kırtasiye malzemelerine dönüşecek.

31 Aralık gününe kadar devam edecek projenin ilk aşaması olan kağıt toplama, 5 Aralık Cuma günü alışveriş merkezine kağıt kumbaralarının yerleştirilmesiyle başladı. Proje kapsamında ayrıca çocukların büyük ilgisini çekecek etkinlik ve atölye çalışmaları da düzenlenecek. Bu etkinliklerden çıkan ve kampanyaya destek verecek duyarlı vatandaşların katılımıyla biriktirilecek kâğıtların geri dönüşümüyle üretilen kırtasiye malzemeleri ise ihtiyacı olan okullara gönderilmek üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağışlanacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive