Forum Bornova’dan Türkiye’de bir ilk

Forum Bornova, Türkiye’nin en büyük labirentini 10 Eylül Pazartesi günü İzmirlilerle buluşturuyor. Çim duvarlarla çevrili, bin metrekarelik alanda kurulan labirentte çıkışı bulmaya çalışanlar adrenalinin doruklarına varacak, hazırlanan sürprizlerle çok eğlenecek

Eklenme Tarihi : 07 Eylül 2012 Cuma
forum-bornovadan-turkiyede-bir-ilk

Türkiye’nin en büyük labirentinde ziyaretçilerine kendilerini kaybetme deneyimi yaşatacak olan Forum Bornova, alışveriş keyfine eğlence katıyor. Heyecan dolu Labirent Yarışması, 14 – 23 Eylül günleri arasında Forum Bornova’da bin metrekarelik alanda kurulacak labirentin çıkışını bulma yolunda keşfe çıkan ziyaretçiler, bir yandan zorlu bir mücadelenin parçası olurken, bir yandan da sürprizlerle eğlenecek.

Forum Bornova’dan 14 - 23 Eylül günleri arasında 50 TL’lik alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, bu tarihler arasında düzenlenecek yarışmaya katılabilecek. 10 gün boyunca sürecek olan yarışmanın sonunda labirenti en kısa sürede tamamlayan ilk üç takımın üyeleri sürpriz hediyeler kazanacak. Siz de bu heyecan dolu yarışmaya katılmak istiyorsanız 2 kişilik takımınızı kurun, kazanın ve sürpriz ödüllerin sahibi olun!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive