Forum Bornova’da adrenalin festivali

Forum Bornova’nın bu yıl 6. kez ev sahipliği yaptığı “Forum Adrenalin Festivali” başlıyor. 23-26 Mayıs günleri arasında gerçekleştirilecek festival ünlü modeller Simge Tertemiz ve Merve Büyüksaraç’ın katılımıyla renklenecek. 4 gün sürecek festivalde Boing 737 uçak simülatöründen, Spin Slotcar’a birçok aktivite yer alırken, ünlü markaların son model otomobilleri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak

Eklenme Tarihi : 22 Mayıs 2014 Perşembe
forum-bornovada-adrenalin-festivali

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Forum Bornova ilk günden beri çok büyük ilgi gören “Forum Adrenalin Festivali’nin 6.sını bu yıl 23-26 Mayıs günleri arasında gerçekleştiriyor.

24 Mayıs Cumartesi günü ünlü modeller Simge Tertemiz ve Merve Büyüksaraç katılımıyla renklenecek festival 4 gün boyunca adrenalin tutkunlarını bir araya getirecek.

Etkinlikler kapsamında, Spin Slotcar ile motorsporları tutkunu Forum Bornova ziyaretçileri yarış heyecanını gerçeğe en yakın biçimde yaşama fırsatı bulurken, Boing 737 uçak simülatörü ise uçuş meraklılarının ayaklarını yerden kesecek.

Forum Bornova ve Rönesans Model Ajans işbirliği ile gerçekleştirilecek festival boyunca Audi, Chevrolet, Citroen, Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, Lancia, Nissan, Seat ve Volkswagen markalı otomobillerin son modelleri sergilenecek.

Heyecan fırtınası minikleri de saracak
6’ncı Forum Adrenalin Festivali’nde miniklere özel aktiviteler de yer alacak. 23-25 Mayıs günleri arasında özel kurulacak ‘Macera Küpü’ sayesinde minikler eğlence dolu saatler geçirirken, hazırlanan eğitici parkurlarla da bireysel yeteneklerini ön plana çıkartacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive