Forum Bornova, “Oyunda Kal” ile şenlendi

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal” 9 – 13 Temmuz günleri arasında Forum Bornova’da gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 14 Temmuz 2014 Pazartesi
forum-bornova-oyunda-kal-ile-senlendi

Geçtiğimiz günlerde Forum Bornova’da gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal”, renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesi kapsamında 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanı yapıldı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Forum Bornova’da sahaya çıkıp kendini gösteren genç yetenekler Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, projenin sözcüsü ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay da katıldı. Etkinlik finalinde deneyimli basketbolcu İbrahim Kutluay’dan taktikler alarak, oyunun keyfini doyasıya yaşayan genç yetenekler unutulmaz bir gün yaşadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive