Forum Aydın’dan çiftlere çifte sürpriz

Forum Aydın, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kurulacak aşk dolu platformdaki yarım kalpleri diğer yarısıyla buluşturacak ziyaretçilerine eğlenceli hediyeler dağıtacak

Eklenme Tarihi : 12 Şubat 2015 Perşembe
forum-aydindan-ciftlere-cifte-surpriz

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Sevgililer Günü’nü bütün hafta sonuna yayarak, ziyaretçilerine iki gün boyunca keyifli etkinliklerle unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sevgililer Günü’ne özel olarak 14 Şubat Cumartesi günü 15.00 ve 17.00 saatlerinde Forum Aydın’da gerçekleşecek yarışmaya katılan çiftler, platformdaki yarım kalpleri diğer yarısıyla buluşturmaya çalışacak. Günün sonunda ilk üçe giren çiftler 100 TL’lik hediye çekinin sahibi olurken, tüm katılımcılara çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.

Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi aşkı konuşacak
Sevgililer Günü’ne dolu dolu hazırlanan Forum Aydın, 15 Şubat Pazar günü saat 15.00’te Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi'yi aşk üzerine keyifli bir söyleşide ziyaretçileriyle buluşturacak. ‘Nefes Kesen Aşklar’ın konuşulacağı söyleşide, Türkiye’nin en sevilen yazarlarından Arman ve Kiremitçi, ilişkilerden tutkuya, ayrılıklardan hüzünlere kadar aşka dair her konuya kendi bakış açılarıyla yorum getirecek. İki ünlü yazar, hayranlarının sorularını cevaplayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive