Forum Aydın, “Oyunda Kal” ile şenlendi

01 Temmuz 2014 Salı

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın Aydın finali, 26-29 Haziran günleri arasında Forum Aydın’da gerçekleşti

forum-aydin-oyunda-kal-ile-senlendi

26-29 Haziran günleri arasında Forum Aydın’da gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanı yapıldı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Forum Aydın’daki finalde sahaya çıkıp kendini gösteren genç yetenekler, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

Proje kapsamında ünlü basketbolcu Levent Topsakal da Forum Aydın’da gençlerle buluştu. Basketbol antrenmanına katılan deneyimli basketbolcu verdiği taktiklerle genç yeteneklere basketbolun inceliklerini öğretirken, esprileriyle de gençlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Genç yeteneklerle “Oyunda Kal” devam edecek
“Oyunda Kal” Forum Aydın’dan sonra Forum Bornova’da gerçekleştirilerek genç yetenekleri buluşturmaya devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL