Forum Aydın, “Oyunda Kal” ile şenlendi

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın Aydın finali, 26-29 Haziran günleri arasında Forum Aydın’da gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 01 Temmuz 2014 Salı
forum-aydin-oyunda-kal-ile-senlendi

26-29 Haziran günleri arasında Forum Aydın’da gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanı yapıldı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Forum Aydın’daki finalde sahaya çıkıp kendini gösteren genç yetenekler, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

Proje kapsamında ünlü basketbolcu Levent Topsakal da Forum Aydın’da gençlerle buluştu. Basketbol antrenmanına katılan deneyimli basketbolcu verdiği taktiklerle genç yeteneklere basketbolun inceliklerini öğretirken, esprileriyle de gençlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Genç yeteneklerle “Oyunda Kal” devam edecek
“Oyunda Kal” Forum Aydın’dan sonra Forum Bornova’da gerçekleştirilerek genç yetenekleri buluşturmaya devam edecek. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive