Forum Aydın, maNga ile unutulmaz anlar yaşadı

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, Forum Aydın’da hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ yarışmasının birincisi Umut Utku Altıntaş’ın maNga ile birlikte seslendirdiği şarkı, Forum Aydın ziyaretçilerinden büyük alkış aldı

Eklenme Tarihi : 12 Ağustos 2013 Pazartesi
forum-aydin-manga-ile-unutulmaz-anlar-yasadi

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında verdiği konserle Forum Aydın ziyaretçilerini coşturdu. En sevilen şarkılarını Aydınlılar için seslendiren maNga’ya Forum Aydın’ı dolduran binlerce kişi eşlik etti.

Forum Aydın’da 9 gün süreyle kurulan stüdyoda profesyonel bir tonmayster eşliğinde kayıt yapan ziyaretçiler arasından, ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş tarafından seçilen Aydın’ın sesi, konser sırasında maNga tarafından açıklandı.

Yarışmanın Forum Aydın birincisi olan Umut Utku Altıntaş, alkışlarla sahneye çıktı ve maNga ile birlikte binlerce hayranı önünde düet yaptı. maNga şarkılarıyla keyifli vakit geçiren ve ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ heyecanına ortak olan Forum Aydın ziyaretçileri eğlenceli akşamın tadını çıkardı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive