Forum Aydın Cem Arslan’ı ağırladı

Sevilen radyo programcısı Cem Arslan, Forum Aydın’a konuk oldu. Sevenleriyle keyifli ve eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Arslan, bol bol imza dağıttı ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi

Eklenme Tarihi : 01 Haziran 2015 Pazartesi
forum-aydin-cem-arslani-agirladi

Aydınlıların buluşma noktası olan Forum Aydın, ziyaretçilerini, dün (31 Mayıs) düzenlenen söyleşi ve imza gününde, radyoların sevilen ismi Cem Arslan ile buluşturdu.

Best FM’deki Gazoz Ağacı ve Gazor programlarıyla her gün binlerce kişiye eğlenceli dakikalar yaşatan Cem Arslan, bu kez Forum Aydın’da, kendisini dinlemeye gelenlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yaptığı esprilerle ziyaretçileri güldüren Cem Arslan, bir halk kahramanı Gazor hakkında dinleyicilerinin merak ettiği sorulara da cevap verdi.

Söyleşinin ikinci bölümünde Aydın Motosiklet Etkinliği’ni düzenleyen Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, AYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Pehlivan, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimeni ve TRT spikeri Zafer Akçay ile motosiklet tutkunlarını ağırlayan Arslan, kendisi de bir motosiklet kullanıcısı olarak bu etkinliğe destek vermekten mutlu olduğunu belirtti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive