Forum Ankara'da alışveriş yaptı, Jeep Compass kazandı

Forum Ankara Outlet’in düzenlediği çekiliş kampanyasında büyük ödül Jeep Compass’ın sahibi Hacer Özçelik isimli ziyaretçi oldu. Ziyaretçiler bir yandan nefeslerini tutup çekilişi beklerken diğer yandan sürpriz hediyeler kazandıran yarışmalar ve Balkanlar Şampiyonu Sihirbaz Genco’nun nefes Show’u ile keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirdi

Eklenme Tarihi : 25 Şubat 2014 Salı
forum-ankarada-alisveris-yapti-jeep-compass-kazandi

Forum Ankara Outlet ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören Jeep Compass Limited 2.0 156 HP Powertech 2013 model cip ödüllü kampanyanın talihlisi, Hacer Özçelik oldu. Forum Ankara Outlet’te önceki gün (23 Şubat) noter huzurunda gerçekleşen çekiliş, heyecan dolu anlara sahne oldu. Herkesin merakla beklediği çekilişin sonucu, coşku dolu kalabalığın alkışları eşliğinde açıklandı.

Kampanyanın talihlisi Hacer Özçelik duygularını, “Çekilişe katılırken kazanacağımı hiç düşünmemiştim. Ne de olsa yüzlerce, binlerce kişi katılıyor. Talih bana gülmez diye düşündüm ama oldu; Forum Ankara Outlet hayallerimi gerçeğe dönüştürdü. Forum Ankara Outlet Ailesi’ne, bu muhteşem hediye için çok teşekkür ediyorum” şeklinde dile getirdi.

Çekiliş öncesinde Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, sürpriz hediyeler kazandıran yarışmalar ve Balkanlar Şampiyonu Sihirbaz Genco’nun illüzyon gösterisi ile keyifli ve eğlenceli vakit geçirdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive