Form korumanın yolu Kozzy’den geçiyor

Kozzy AVM, Club Sporium işbirliği ile sporsever misafirlerini pilatesle buluşturuyor. 15 Eylül itibariyle haftada 2 gün gerçekleşen pilates derslerine Kozzy Club üyesi olan ve önceden kayıt yaptıran herkes ücretsiz olarak katılabilecek

Eklenme Tarihi : 30 Eylül 2015 Çarşamba
form-korumanin-yolu-kozzyden-geciyor

Alışveriş keyfinin yanı sıra düzenlemiş olduğu etkinliklerle de ziyaretçilerine keyifli zaman sunan Kozzy AVM, 15 Eylül günü itibariyle başlamış olan pilates dersleri için haftada 2 gün 4 seans için tercih imkânı sağlıyor. Salı – Perşembe günleri 11.00 – 12.00 ve 12.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleşen derslerden hangisine uygunsanız ona katılabiliyorsunuz.


Form korurken eğlenin
Kozzy AVM ve Club Sporium’un işbirliği ile Kozzy Club üyelerine özel olarak gerçekleştirilen pilates derslerinde bir yanda formunuzu korurken, bir yanda da eğleneceksiniz. Bu keyifli aktiviteye katılmak için yapmanız gereken sadece danışmadan kayıt yaptırmak.

Kozzy AVM, eğlendiren ve sürprizlerle dolu olan aktivitelerinin yanında, sağlık aktivitelerine de yenilerini ekleyerek, yaşamınıza yeni fırsatlar ve mutluluklar eklemeye devam ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive