Ferhat Göçer konser bileti İstanbul Optimum’dan

Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen “Optimum Outlet ile Yıldızlar Anadolu Yakası’nda” konserleri Ferhat Göçer ile devam ediyor. İstanbul Optimum Outlet, şarkıcı Ferhat Göçer’in, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni albümünün ilk konserine ana sponsor oldu. Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan konser, 22 Şubat günü saat 21.00’de başlayacak

Eklenme Tarihi : 20 Şubat 2014 Perşembe
ferhat-gocer-konser-bileti-istanbul-optimumdan

İstanbul Optimum Outlet, Sunar Medya ve Event 34 organizatörlüğünde gerçekleştireceği Ferhat Göçer konseri için ziyaretçilerine yönelik bir kampanya başlattı. İstanbul Optimum Outlet, 21 Şubat’a kadar sürecek olan kampanya çerçevesinde, aynı gün içinde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Ferhat Göçer konser biletini hediye edecek.

Her fırsatta sanata destek veren İstanbul Optimum Outlet, daha önce de Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Mabel Matiz, MFÖ, Murat Dalkılıç ve Mustafa Ceceli gibi birçok sanatçının konserlerine ana sponsor olmuştu. İstanbul Optimum Outlet, 2014 yılında sevilen isimleri hayranlarıyla konserlerinde buluşturmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive