Evim Sensin ekibi Varlıbaş’taydı

Evim Sensin filminin özel gösterimi Fahriye Evcen’in katılımıyla Varlıbaş Alışveriş Merkezinde gerçekleşti
evim-sensin-ekibi-varlibastaydi Eklenme Tarihi : 30 Kasım 2012 Cuma

Basın ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Evim Sensin Galası keyifli anlara sahne oldu. Varlıbaş Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen basın söyleşisi sırasında Fahriye Evcen film ile ilgili çalışmalarından ve film hakkındaki tepkilerin çok olumlu olduğundan bahsederken, basın mensuplarınca sorulan sorulara samimiyetle cevaplar verdi.

Evim Sensin filmi Özel Gösterim öncesi herkese teşekkür eden Fahriye Evcen film sonrası Varlıbaş AVM’de gerçekleştirilen 1’inci Yöre Günleri etkinliği stantlarını gezdi. Özellikle kazaziye örnekleri dikkatini çeken Fahriye Evcen yapımının yaygın olarak devam edip etmediğini sordu. Trabzon hasırını bildiğini yalnız bu işi ilk defa gördüğünü ve beğendiğini belirtti.

Stantları gezerken kendisine Varlıbaş AVM Pazarlama Müdürü eşlik ederek son olarak Trabzon Vakfıkebir ekmeği ve tereyağını tatmasını önerdi. İlgiyle gezilen stantların sonunda bu lezzetin harika olduğunu belirten Fahriye Evcen daha sonra sadece Varlıbaş AVM’de bulunan Mustafa Kemal Atatürk standını ziyaret etti. Çok keyifli bir gala geçirdiğini ve en iyi şekilde ağırlandığını belirten ekip AVM’den ayrıldı.

Firmanın Diğer Haberleri

Firma Haberleri

Tümü