Espark'tan geleneksel ramazan akşamlarına davet

Espark Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı etkinlik ve gösterilerle ziyaretçilerine ramazan ayı boyunca keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor

Eklenme Tarihi : 18 Temmuz 2012 Çarşamba
esparktan-geleneksel-ramazan-aksamlarina-davet

Ramazan ayı süresince yemek katında birbirinden çeşitli ve zengin iftar menüleri ziyaretçileri bekliyor. İftar öncesi her cuma, cumartesi ve pazar akşamı 18.30 – 19.50 saatleri arasında birbirinden farklı gösteriler sunarak, büyük küçük herkese Espark Alışveriş Merkezi keyifli anlar yaşatacak.

Espark Alışveriş Merkezi’nin ramazan programı mehteran konserinden Aşuk ile Maşuk gösterilerine, Karagöz-Hacivat gösterilerinden Neyzen dinletisine, enstrümantal müzik dinletisinden semazen gösterilerine kadar birçok farklı etkinliği içeriyor.

Ramazan boyunca çocuklar için oluşturulacak aktivite alanı içerisinde hafta içi her gün 15.00 ile 18.00 saatleri arasında yüz boyaması, resim çizimi, boyama, parmak boyası, balon dağıtımı gerçekleştirilecek. Hafta sonu 15.00 ile 16.00 saatleri arasında topaç ve kukla atölyesi yapılacak.

Espark Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazalardan gün içerisinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Osmanlı dönemi kıyafetleriyle Espark ramazan hatıra fotoğrafı çektirebilecekler.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive