Eski topraklar M1 Merkez Konya’daydı

M1 Merkez Konya AVM’de, geçtiğimiz günlerde klasik otomobiller hayranlarıyla buluştu

Eklenme Tarihi : 12 Eylül 2013 Perşembe
eski-topraklar-m1-merkez-konyadaydi

Türkiye’de yapılan en büyük sergilerden biri “Eskimeyen Otomobiller Sergisi” M1 Merkez Konya AVM’de gerçekleşti. Konya ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen yaklaşık 150 klasik otomobil M1 Merkez Konya AVM’de ziyaretçileriyle buluştu.

M1 Merkez Konya AVM, bu etkinlikte Antika Otomobil Federasyonu Başkanı Cengiz Arsay ile Ankara Klasik Otomobilciler Derneği ve Antalya Antika ve Klasik Otomobilciler Dernekleri’nden gelen katılımcılara ev sahipliği yaptı. M1 Merkez Konya AVM, Konya, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Manisa, Kayseri, Isparta gibi farklı illerden klasik otomobilleriyle gelen geniş bir konuk listesini ağırladı.

Sergilenen 1948-1980 yılları arasında üretilen birbirinden özel, çoğunluğu Amerikan, Alman ve yerli otomobil klasiklerine ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu. Sergide Chevrolet, Mustang, Mercedes, Murat 131, Murat 124, Camaro, Buick, Volkswagen gibi modeller sergilendi.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener, “Hayatın Merkezi’nde Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen kıymetli konuklarımız ve ziyaretçilerimizle yine çok özel bir etkinlikte zamanda yolculuk yaptık. Bundan sonra devam edecek farklı etkinliklerimize de tüm dostlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive