Eski kitaplar Erzurum AVM’de hayat buldu

Erzurum AVM, 18 Haziran – 30 Eylül günleri arasında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi ile eski kitapları toplayarak okul kütüphanelerine kazandırdı

Eklenme Tarihi : 05 Ekim 2012 Cuma
eski-kitaplar-erzurum-avmde-hayat-buldu

Erzurum AVM,  18 Haziran – 30 Eylül günleri arasında “Kitapların Erzurum AVM’de Hayat Bulsun“ sloganıyla alışveriş merkezinin içinde belirli noktalarda konumlandırdığı kutularla eski kitapları topladı. Topladığı kitapları Palandöken İlçe Kaymakamlığı ve Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği Hüseyin Avni Ulaş Anadolu Lisesi ve Yıldızkent İMKB İlköğretim Okulu kütüphanelerine bağışladı. Kütüphanelere uygun olmayan kitaplar ise geri dönüşüm firmaları aracılığıyla geri dönüşüme kazandırıldı.

Breeam sertifikasına sahip ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip, açılışından bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu gerek sosyal sorumluluk projeleri gerekse hizmet anlayışıyla misafirlerine sunduğu sadakat programları ile adını uluslararası arenada da duyurmayı başaran Erzurum Alışveriş Merkezi Müdürü Kemal Ünal; “Günümüzde kitapların yitirdiği öneme dikkat çekmek ve geleceğimiz olan çocuklarımıza böyle anlamlı bir proje ile destek vermekten çok mutluyuz. Bizden talep edilen veya yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüz eksiklikleri farkettiğimiz an böyle projeler üretmeye ya da  üretilen projelere destek vermeye hazırız“ dedi.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive