Erzurum AVM’den ramazan kampanyası

24 Temmuz 2013 Çarşamba

Erzurum AVM, 4 Temmuz’da farklı bir ramazan kampanyası başlatarak 150 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine iftar paketi verdi

erzurum-avmden-ramazan-kampanyasi

Erzurum AVM, 4 – 21 Temmuz günleri arasında daha önceki kampanyalarından farklı olan bir kampanya gerçekleştirerek 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine gıda paketi hediye etti. Ayrıca her yıl Palandöken Belediyesi’nin ihtiyacı olan ailelere gıda paketi ulaştırma çalışmalarına farklı ölçeklerde katkıda bulunan Erzurum AVM, bu sene bu katkıyı müşterileri ile beraber gerçekleştirdi.

Alışverişini yaparak kampanyaya katılmaya hak kazanan ziyaretçiler gıda paketlerini kendilerine alabildikleri gibi bağış formunu doldurup bırakarak ihtiyaçlı ailelere de gönderebildi. Ziyaretçiler tarafından bağışlanan koliler ise 22 Temmuz itibarıyla Palandöken Belediyesi’ne ulaştırıldı. 

Düzenledikleri kampanyanın oldukça yoğun ilgi gördüğünü, stoklarının bekledikleri tarihten daha önce tükendiğini ifade eden Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal, “Bolluk ve bereketlik simgesi olan ramazan ayının dokusuna uygun olacak şekilde düzenlemiş olduğumuz bu farklı kampanya ile hem alışverişlerinde bizi tercih eden müşterilerimize güzel bir hediye vermek istedik hem de ihtiyacı olan ailelerle müşterilerimiz arasında bir köprü görevi üstlenerek onların bağışta bulunmasına yardımcı olduk. Kampanyamıza ilgi gösteren müşterilerimize, kampanya süresince müşterilerini bilgilendiren kiracılarımıza ve bağışlanan kolilerin ilgili yerlere ulaştırılması konusunda bize destek olan Palandöken Belediyesi yetkililerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Haftanın yedi günü 10.00 - 22.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayan Erzurum AVM, 5 Ağustos’a kadar 10.00 – 23.00 saatleri arasında, 5 – 7 Ağustos günlerinde ise 10.00 – 00.00 saatleri arasında ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.


Firma Videosu Bulunmuyor