Erzurum AVM, ramazanı coşkuyla karşılıyor

20 Temmuz 2012 Cuma

Erzurum AVM, ramazan ayı boyunca farklı etkinliklerle ziyaretçilerini karşılayacak. 24 Temmuz - 12 Ağustos günleri arasında Erzurum AVM’de geleneksel ramazan eğlenceleri, gösteriler, konserler, şovlar ve sürpriz hediyeler yer alacak

erzurum-avm-ramazani-coskuyla-karsiliyor

Belirtilen tarihler arasında her salı ve perşembe günü 21.30’da ziyaretçilerini sema gösterisi ve tasavvuf musikisi ile karşılayacak olan Erzurum AVM, minik ziyaretçilerini de unutmadı ve onlara eski ramazan akşamlarının tadını hissettirebilmek için her hafta sonuna özel geleneksel ramazan eğlenceleri planladı. Kukla tiyatrosu ve orta oyunu karakterleri ile keyifli zaman geçirecek olan ziyaretçiler, gösterileri 15.30 ve 21.30 saatlerinde izleyebilecek.

Erzurum AVM, 6 – 12 Ağustos günleri arasında ise daha önce hiçbir  alışveriş merkezinde yapılmamış ve ilk kez Erzurum AVM’de gerçekleştirilecek olan Sakal-ı Şerif ziyareti ile Erzurum halkına farklı bir hizmet sunacak. Belirtilen tarihler arasında 17.30 – 21.30 saatleri arasında Hz. Muhammed (SAV)’e ait Sakal-ı Şerif ziyaret edilebilecek. Ziyarette bulunabilmek için ise misafirlerin 23 Temmuz’dan itibaren Erzurum AVM danışma noktasından ziyaretçi kartı almaları gerekiyor.

Erzurum AVM, merkezinin çalışma saatlerini de değiştirerek alışveriş ve eğlence keyfini uzatacak. 20 Temmuz – 15 Ağustos günleri arasında 10.00 – 23.00 saatleri arasında açık olacak Erzurum AVM, 16 – 18 Ağustos günleri arasında ise gece yarısına kadar (00.00) hizmet verecek. Bayramın 1’inci günü ise 14.00’te açılacak olan AVM, 22.00’de kapanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor