Erzurum AVM, Babalar Günü’nde keyifli alışverişin adresi oldu

Erzurum Alışveriş Merkezi 14 – 16 Haziran günleri arasında merkezinin 1. Kat koridorlarında Babalar Günü’ne özel stantlar bulundurarak alışverişi keyfe dönüştürdü

Eklenme Tarihi : 17 Haziran 2013 Pazartesi
erzurum-avm-babalar-gununde-keyifli-alisverisin-adresi-oldu

Erzurum’a hizmet noktasında adını sıkça duyuran Erzurum AVM, 14 – 16 Haziran tarihleri arasında merkezinin 1. Kat koridorlarında babalar için özel organize edilmiş standlarla misafirlerine alışveriş keyfi yaşattı. Erzurum AVM; Boyner, Beymen Business, Altınyıldız Classic, Avva, Süvari, Hatemoğlu, Tekin Acar, Şeymen Parfümeri ve Saat & Saat mağazalarının katılımıyla gerçekleştirdiği organizasyonda babalar gününe özel ürünlerde ekstra indirim avantajı ve sürpriz hediyeler imkanı sunan standlarla hareketli bir hafta sonu geçirdi. Alışveriş merkezinin 1. Kat koridorlarında babalar için hediye almak isteyen müşteriler ise hediye seçimi konusunda ki kararsızlıklarını bu standlarla atarak kendilerine sunulan bu imkandan oldukça memnun kalarak alışverişlerini yaptılar.  

Her özel gün için planladıkları kampanya ve organizasyonlarla müşterilerine yenilik yaşatan Erzurum AVM yönetimi adına merkez müdürü Kemal Ünal bir açıklama yaparak hem organizasyona katılan kiracılarına hem de kendilerini tercih eden müşterilerine teşekkür etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive