En renkli bayram eğlencesi: Forum İstanbul Açıkhava Sineması

Çimlerin üstünde, puflar, minderler ve armutlarda“Sümelanın Şifresi Temel” filmini izlemenin keyfi, Bayram Tatili boyunca, 17-21 Ağustos günleri arasında her akşam Forum İstanbul’da

Eklenme Tarihi : 16 Ağustos 2012 Perşembe
en-renkli-bayram-eglencesi-forum-istanbul-acikhava-sinemasi

2011 yılının en çok konuşulan komedi filmlerinden olan ve vizyonda olduğu dönemde Türk seyircisi tarafından büyük ilgi gören Sümelanın Şifresi Temel, 17-21 Ağustos günleri arasında, her akşam saat 21.15’te Forum İstanbul Açıkhava Sineması’nda izlenebilecek. Alper Kul, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Ruhi Sarı, Zafer Ergin gibi isimlerin başrollerini üstlendiği film, Trabzon’un doğal güzelliklerini de gözler önüne seriyor.

Forum İstanbul, tüm ziyaretçilerini bu keyifli etkinliğe bekliyor. Bu etkinlik yapılması gereken tek şeyse Forum İstanbul’daki mağazalardan 25 TL’lik alışveriş yapmak. Ramazan Kampanyası çerçevesinde, Forum İstanbul'daki mağazalardan 25 TL’lik alışveriş yapan herkese sinema davetiyesi hediye edilecek.

Sinema davetiyeleri Ramazan Kampanya noktasından temin edilebilir. Açıkhava Sineması’nın oturma kapasitesi puf ve minderlerle sınırlıdır. Oturma kapasitesinin tükenmesi durumunda film, çimler üzerinde de izlenebilir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive