Emir, Kayseri Park’ta çifte bayram yaşatacak

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Emir, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranlarıyla bir araya geliyor. “Ateşten Bi Rüzgar” albümüyle bu yaza damgasını vuran Emir, Kayseri Park’ta gerçekleşecek olan buluşmada sevenlerine mini bir konser verirken, bol bol fotoğraf çektirip, imza da dağıtacak

Eklenme Tarihi : 29 Ağustos 2012 Çarşamba
emir-kayseri-parkta-cifte-bayram-yasatacak

Ünlü şarkıcı Emir, 30 Ağustos’ta Kayserilileri coşturacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Perşembe günü saat 16.00’da Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak olan Emir, son albümü “Ateşten Bi Rüzgar”da yer alan sevilen parçalarını seslendirecek. Emir, ayrıca hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip, imza da dağıtacak.

Üç yıllık bir aranın ardından bu yaz başında çıkardığı “Ateşten Bi Rüzgar” albümüyle gönüllere bir kez daha taht kuran Emir, Kayseri Park’ta Sudan sebep, Makina ve Veda Gecesi’nin de aralarında bulunduğu beş şarkısını seslendirecek. Ünlü sanatçı Emir’in Kayseri Park’taki buluşmasının büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive