“El ele kurduk, gönül gönüle kutladık”

Yönetimini Jones Lang LaSalle’in yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bulunduğu konumun en büyük alışveriş merkezi olma unvanına sahip, bünyesinde bulunan 155 markayla, 29 Ekim coşkusunu ziyaretçilerine yaşattı

Eklenme Tarihi : 31 Ekim 2012 Çarşamba
el-ele-kurduk-gonul-gonule-kutladik

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 23-29 Ekim günleri arasında Atatürkçü Düşünce Derneği işbirliğiyle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının en özel kareleriyle oluşturulan fotoğraf sergisinin yanı sıra Batı Koleji öğrencilerinin cumhuriyet konulu resimlerine ev sahipliği yaptı.

27 - 29 Ekim günleri arasında ise bütün bölge evlerine özel ölçülerde yaptırdığı Türk bayraklarının dağıtımını yapan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi Müdürü Karabayer, “Bayrak dağıtımında aldığımız olumlu tepkilerden çok memnunuz. Batıkentli 29 Ekim’e gösterdiği ilgiyi devam ettirdikçe, bayramlarımızı coşkuyla kutlamaya devam edeceğiz” dedi.

29 Ekim günü tüm ziyaretçilerine bayrak ve Atatürk rozeti dağıtımı yapan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirdiği Cumhuriyet Konseri ile Atamızın sevdiği şarkılar ve marşlarla coşkusunu bütün Batıkent’e taşıdı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive