Eğlenceli çocuk atölyeleri Mayıs ayı boyunca Anatolium Ankara’da

Anatolium Ankara, Mayıs ayı boyunca düzenleyeceği yaratıcı ve eğlenceli atölyeler ile çocukların içindeki yeteneği ortaya çıkarıyor

Eklenme Tarihi : 08 Mayıs 2013 Çarşamba
eglenceli-cocuk-atolyeleri-mayis-ayi-boyunca-anatolium-ankarada

Anatolium Çocuk Kulübü Akids, Mayıs ayında da farklı ve eğlenceli programlarını sürdürüyor. Mayıs ayı boyunca her cumartesi-pazar 14.00-17.00 saatleri arası gerçekleştirilecek birbirinden renkli ve eğlenceli atölyede çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki tasarımcıyı ortaya çıkaracak.

Akids Çocuk Kulübü Atölyeleri’nde minik eller sulu boya resimler yapacak, maskeler tasarlayacak, farklı malzemeleri bir araya getirerek müzik aletleri oluşturacak ve kendi elleriyle annelerine anneler günü hediyesi yelpazeler tasarlayacak.

Pazar günleri saat 18.00’de gerçekleştirilecek Kapla Atölyesi’nde ise sabitlenmeyen birbirinin aynısı tahta parçalardan diledikleri kadar dev objeler yaparken yaratıcılıklarını özgürce kullanabilecek. Dengeyi, koordinasyon becerilerini ve yaratıcılığı geliştiren Kapya Atölyesi, çocukların birlikte çalışma becerilerini güçlendiren, psikomotor ve analitik becerileri geliştiren bir çalışma.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive