Edip Akbayram konseri Espark’ta

Espark Alışveriş Merkezi, sanatçı Edip Akbayram’ı ağırladı

Eklenme Tarihi : 30 Aralık 2013 Pazartesi
edip-akbayram-konseri-esparkta

Özgün müziğin sevilen sanatçısı Edip Akbayram, 28 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’da Espark Alışveriş Merkezi konser alanında Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile açılacak olan ‘Adsız Dünya Çocuklarına’ adlı fotoğraf sergisinin açılışı nedeniyle bir konser verdi.

Soğuk havaya rağmen konsere yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, Akbayram’ın kızı ve aynı zamanda vokalisti olan Türkü Akbayram’ı da dinleme şansı yakaladı.

Konserde Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Akbayram’a konser nedeniyle bir teşekkür plaketi verdi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise sanatçıya, üzerinde ismin yazılı olduğu Eskişehirspor forması hediye etti. Milletvekili ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Kazım Kurt’un da katıldığı konserde, Büyükerşen, Ataç, Kurt ve Akbayram sahneden, dünya barışına ithafen beyaz barış güvercinleri uçurdu. Fotoğraf sanatçısı Barkan Tigin’in kurduğu Bizim Çocuklar Kulübü üyesi minikler de konser sonunda sahneye çıkarak “Güzel Günler Göreceği” adlı şarkıyı, Edip Akbayram ile birlikte seslendirdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive