Dubai tatili hediyeniz NeoPlus’tan

NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Babalar Günü’ne özel hazırladığı kampanya ile 1-14 Haziran günleri arasında en çok alışveriş yapan ilk 20 kişi Burcu Çetinkaya’nın aracına binmeye hak kazanacak ayrıca 16 Haziran’da gerçekleştirilecek lastik değiştirme yarışmasına katılarak çift kişilik Dubai tatili kazanacak

Eklenme Tarihi : 13 Haziran 2013 Perşembe
dubai-tatili-hediyeniz-neoplustan

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, 1- 14 Haziran günleri arasında Babalar Günü’ne hazırladığı özel kampanya ile mağazalarından en çok alışveriş yapan ilk 20 kişi 15 Haziran’da NeoPlus Outlet açık otopark alanında Burcu Çetinkaya’nın aracına binmeye hak kazanacak.

Ayrıca 16 Haziran’da ise Burcu Çetinkaya’nın aracı AVM içeresine alınacak ve lastik değiştirme yarışması gerçekleştirilecek. Yarışma sonunda finale kalan iki kişi Burcu Çetinkaya ile yarışacak ve birinci gelen bir kişi çift kişilik Dubai Uluslararası Yarışı’na gitmeye hak kazanacak. 

30 Kasım – 2 Aralık günleri arasında Dubai’de konaklama, Ferrari World turu, Yas Marina pistine giriş, Yas Marina pistinde araç kullanma deneyimi ve çöl safarisi deneyimi yaşama fırsatı yakalayacak. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive