DemirPark’ta Mini Cup futbolu heyecanı

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi sponsorluğunda 2’ncisi düzenlenecek olan Zonguldak Mini Cup Futbol Turnuvası'na yaş gruplarına katılacak olan takımlar belli oldu. AVM toplantı salonunda düzenlenen toplantıya turnuvaya katılacak kulüplerin temsilcileri katıldı

Eklenme Tarihi : 03 Ağustos 2012 Cuma
demirparkta-mini-cup-futbolu-heyecani

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Zonguldak Mini Cup Futbol Turnuvası’nın bu yılki antrenörleri Turan Altıntaş, Hakan Sağlam ve Selahattin Turan tarafından organize edilen turnuva öncesi katılacak olan ekiplerle beraber toplantı düzenlendi. Gerçekleşen toplantıda 8 takımın yer alacağı turnuva öncesi gösteri maçının yanı sıra final maçına eski FİFA kokartlı hakem Selçuk Dereli'nin davet edildiği ve 23 Ağustos’ta başlayacak olan maçlar 7 gün süreceği 30 Ağustos’ta yapılacak finale maçlarıyla takımlara kupaları verileceği belirtildi.

Turnuvada Zonguldakspor, Kilimli Belediyespor, Kozluspor, Merkezspor, Karadonspor, Zonguldak Trabzonspor Kulübü, Zonguldak Gençlikspor, Sarayspor takımları yer alacaktır. 2000-2001 yaş grubunda tüm takımlar oynayabilecek 2002-2003 yaş grubunda ise Zonguldakspor, Sarayspor, Zonguldak Trabzonspor Kulübü, Zonguldak Gençlikspor ve Kilimli Belediyespor yer alacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive