Çöps Çetesi Aqua Florya'da

Aqua Florya AVM, minik misafirlerine "Çöps Çetesi"yle geri dönüşümün önemini ve çöp ayrıştırmanın doğaya katkısını öğretecek

Eklenme Tarihi : 10 Nisan 2014 Perşembe
cops-cetesi-aqua-floryada

İstanbul'un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya'yı 19-27 Nisan günleri arasında ziyaret edecek minikler, "Çöps Müzesi"nde "Çöps Dünyası"nı yakından görme fırsatı yakalarken, dünyanın en temiz çetesi olan "Çöps Çetesi"nin kahramanlarıyla tanışacak.

Dev bir çöp kamyonunun içinde dolaşan çocuklar, organik, elektronik ve plastik Çöps karakterlerini ayrıştırarak, doğru çöp bidonları ile eşleştirip, oyundaki Çöps karakterlerini doğru çöp bidonuna en kısa sürede atmaya çalışacak. Kinect teknoloji ile interaktif bir şekilde oynanacak oyunlarda çocuklar eğlenirken, geri dönüşümün önemini ve çöp ayrıştırmanın faydalarını öğrenecek. Çöps kamyonundan çıkan çocukları her aktivite sonrası farklı bir sürpriz bekleyecek.

Çöps Kahramanları, 19-27 Nisan günleri arasında Aqua Florya AVM Ana Atrium alanında her gün 12.00-19.00 saatleri arasında tüm çocukları bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive