Çocuklar Nisan ayında İzmir Park’ta eğlenecek

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde çocuklara renkli bir dünya sunan Çocuk Kulübü etkinlikleri Nisan ayında da tüm hızıyla devam edecek

Eklenme Tarihi : 01 Nisan 2016 Cuma
cocuklar-nisan-ayinda-izmir-parkta-eglenecek

İzmir Park’ta uzman eğitmenler eşliğinde her Cumartesi günü 3 seans olarak düzenlenen atölye çalışmalarında çocuklar hem eğlenceli vakit geçirecek hem de grup çalışması, dikkat becerisi, zaman planlaması, yaratıcılık gibi konularda kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak.


Bu ay 2 Nisan’da Orman Cini Kukla Atölyesi ile başlayacak Çocuk Kulübü etkinlikleri, 9 Nisan’da gerçekleşecek Deniz Uçağı Oyuncak Atölyesi ile devam edecek. 16 Nisan’da kartondan Konuşan Ayı kuklası yapacak olan minikler 23 Nisan’da ise velileriyle birlikte kendi oyuncaklarını yapma şansı yakalayacak. Sevimli Ördek Ahşap Kukla Atölyesi’nde çocuklar, anne babaları ile kaliteli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşayacak. İzmir Park Çocuk Kulübü’nün Nisan ayındaki son etkinliği ise 30 Nisan’da gerçekleşecek. Türk mizahının en önemli karakterlerinden Nasrettin Hoca’nın gölge kuklasını yapacak olan çocuklar yine keyifli bir hafta sonu geçirme şansı yakalayacak. 6-12 yaş grubundaki çocukların katıldığı etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleşecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive