CarrefourSA Karşıyaka’da ‘Görmediklerimiz’ var

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan CarrefourSA Karşıyaka AVM, fotoğraf sanatçısı Turgut Tarhan’ın Türkiye’nin dört bir yanından çektiği fotoğraflardan oluşan “Görmediklerimiz” sergisine ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
carrefoursa-karsiyakada-gormediklerimiz-var

Sergide Erzincan, Ankara, Artvin, Rize, Isparta, Kastamonu, Muğla, Nevşehir, Kırıkkale, Niğde, Eskişehir, İstanbul, Konya, Sakarya, Mersin, İzmir, Hakkari, Denizli, Düzce, Antalya, Aydın, Çorum, Bursa, Sinop, Aydın, Ardahan, Mardin, Afyon, Muş, Van, Batman gibi Türkiye’nin birçok yöresinden fotoğraflar yer alıyor.

2000 yılından bu yana Turgut Tarhan’ın fotoğraf ve yazıları Atlas dergisi okuyucularıyla buluşuyor. Fotoğraflarında daha çok doğal, kırsal ve kentsel peyzaj ögeleri kendine özgü duyarlılığı ve grafiğiyle dikkat çekerken, insan ve toplumu, hızla kaybolmaya giden kültürel ve çevresel değerleri belgelemeyi ihmal etmemeyerek deneysel çalışmalarını sürdürüyor. Son yıllarda Anadolu’yu havadan görüntüleyerek fotoğrafına yeni bir boyut kazandıran sanatçı, CarrefourSA Karşıyaka’da ziyaretçilerini bekliyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive