CarrefourSA alışverişleri milli takım forması kazandırıyor

20 Haziran 2016 Pazartesi

CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi ve CarrefourSA Haramidere Alışveriş Merkezi, milli takım forması ve Euro 2016 lisanslı t-shirt hediye ediyor

carrefoursa-alisverisleri-milli-takim-formasi-kazandiriyor

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi, CarrefourSA Haramidere AVM ve CarrefourSA Hipermarket alışverişleri ile ziyaretçilerine Milli Takım Forması ve Euro 2016 lisanslı T-Shirt hediye ediyor. CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi, 17 Haziran – 1 Temmuz günleri arasında CarrefourSA Hipermarket alışverişlerinde 150 TL ve 500 TL arasında alışveriş yapan Shop & Win kart sahibi ziyaretçilerine Euro 2016 lisanslı t-shirt hediye ediyor.


CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi, kampanya süresince CarreforSA Hipermarket alışverişlerinde 500 TL üzerinde alışveriş yapan Shop & Win kart sahibi ziyaretçilerine ise Milli Takım iç saha forması veya Milli Takım deplasman forması hediye edecek. Ziyaretçilerine her zaman keyifli etkinlikler sunan CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi  Shop & Win kartı ile yıl içinde düzenlediği sürpriz etkinlikler ve kampanyalar ile kazandırmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor