Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde 80’ler rüzgarı

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde, Doğa Koleji öğrencilerinin tasarladığı kıyafetler sergilendi

Eklenme Tarihi : 30 Aralık 2013 Pazartesi
carrefour-icerenkoy-alisveris-merkezinde-80ler-ruzgari

Alışveriş merkezi yönetimi konusunda hizmet veren Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’ndeki Bostancı Doğa Koleji öğrencilerinin 80’ler konseptinde tasarladıkları defilede nostalji rüzgarı esti.

Bostancı Doğa Koleji öğrencilerin 80’ler konseptine özel olarak tasarladıkları kıyafetlerin sergilendiği defilede öğrencilerin ilginç tasarımları, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Ayrıca, 60 öğrencinin doğal atık malzemelerden tasarladıkları kostümler de düzenlenen “Geri Dönüşüm Defilesi”nde sergilendi.

Juri üyeleri arasında Modacı Emel Acar, Avni Akyol Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Recep Tutal, Doğa Koleji Resim Bölüm Başkanı Jale Denizaltı, Bostancı Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Mine Sinan, Bostancı Doğa Koleji İlköğretim Müdürü Baniye Kocaaman’ın da bulunduğu etkinliğe yoğun ilgi gösterilirken, izleyicilerin büyük beğenisini kazanan defilenin sonunda modacı Emel Acar jüri üyeleri tarafından seçilen en iyi 3 tasarım kıyafeti açıkladı. En iyi 3 tasarımın açıklanmasının ardından Çocuk Üniversitesi hazırlık sınıfı öğrencilerinin düzenledikleri “valse” gösterisi ile etkinlik sona erdi.

Doğa Koleji öğrencileri ile Carrefour İçerenköy AVM’nin işbirliği ile düzenlediği kermes ve defileden elde edilen gelirle tekerlekli sandalye alındı. Alınan tekerlekli sandalyeler, ihtiyaç sahibi çocuklara verilmek üzere Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Defile, jüri üyelerine plaket verilmesi ve Carrefour İçerenköy AVM müdürü Hakan Hoplamaz’a teşekkür plaketi ve çiçeği takdimi ile son buldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive