Carrefour Bursa’dan Anneler Günü sürprizi

Anneler Günü’nde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ne gidenler, Samsung Galaxy’lerden birini yakalama fırsatı kazanıyor

Eklenme Tarihi : 29 Nisan 2014 Salı
carrefour-bursadan-anneler-gunu-surprizi

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden 1-11 Mayıs günleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kazanıyor. Shop&Win üye mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya ile her gün 1 kişi Samsung Galaxy S3, Galaxy S4 telefon veya Samsung Galaxy tablet kazanacak. Tüm Shop&Win kart sahiplerinin katılabileceği kampanya ile Anneler Günü’nde annenize en güzel sürprizi siz yapabilirsiniz.

Shop&Win üye mağazalarından belirlenen günlerde yapacağınız tüm alışverişverişlerinizde Shop&Win kartınıza puan yüklettiğiniz POS cihazından çıkan slip üzerinde kazandığınız hediyenizin ismini belgeyerek hediyenizi teslim alabileceğinizden, tüm alışverişleriniz sonrası Shop&Win kart slip belgenizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive