Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde hediye yağmuru

06 Haziran 2014 Cuma

Cefic, alışveriş merkezi yönetiminde Türkiye’nin lider şirketi olarak yönetiminde bulunan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine Babalar Günü’nde sürpriz hediyeler kazandırıyor. 5-15 Haziran günleri arasında babasına hediyesini Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden seçen ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanacak

carrefour-bursa-alisveris-merkezinde-hediye-yagmuru

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden 5-15 Haziran günleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler çeşitli hediyeler kazanacak. Shop&Win üye mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya ile her gün 3 kişi Sony Playstation 3, Philips traş makinesi, Xbox oyun konsolu ve Philips radyolu mp4 çalar hediyelerinden bir tanesini kazanacak. Tüm Shop&Win kart sahiplerinin katılabileceği kampanya ile Babalar Günü’nde en güzel hediyeler Carrefour Bursa AVM’de.

5-15 Haziran günleri arasında Shop&Win üye mağazalarından yapılan tüm alışverişverişlerde, Shop&Win kartına puan yükleten ve POS cihazından çıkan slip üzerinde kazanılan hediyenin isminin yazdığından, ziyaretçiler tüm alışverişler sonrası Shop&Win kart slip belgesini kontrol ederek çantasına koymalı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor